אייל בן יהודה

עו"ד, נוטריון ושותף מייסד
עו"ד אייל בן יהודה באום בעל ארבעה תארים אקדמאים LLB,BA,MBA,LLM.

בוגר לימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר-אילן, בעל ניסיון עסקי רב, מנתב את ניסיון חייו והידע המשפטי שלו לניהול משברים ותמיכה בלקוחות המשרד, והכל במסירות ובנחישות.

לקוחות המשרד יודעים כי עניינים קטנים כגדולים מטופלים בצורה הרצינית והטובה ביותר.

פילוסופיית חיי

תחת הכוח והעוצמה אני פועל בהגינות ובכבוד עם בני אדם ,לא מתוך חולשה אלא מתוך ניסיון חיים ובטחון עצמי.

כמשרד בוטיק המתמחה בנדל"ן דיני משפחה וירושה אני מייצג את הלקוח בביטחון ובניסיון רב שנים, אני מעסיק צוות מצומצם של עורכי דין מנוסים שבהובלתי נותנים יחס ושירות מעולה ללקוח.

תפקידים ציבוריים

עו"ד באום משמש כס.יו "ר וועדת התחדשות עירונית במחוז ת"א בלשכת עוה"ד.

עו"ד באום הוא פעיל חברתי, שימש כיו"ר הנהגת ההורים הארצית מזה מספר שנים ואף היה ממסיידי העמותה הנהגת ההורים הארצית. במסגרת היותו יו"ר העמותה הגישה העמותה בג"ץ בעניין צפיפות התלמידים בבתי הספר – בעקבות ההגשה, הכריז ראש הממשלה נפתלי בנט על רפורמה – ובכך הבג"ץ הוגדר כהצלחה גדולה. תחת הנהגתו הובילה הנהגת ההורים מחאה שנזכרת בשמה "מחאת הסרדינים".

נוטריון

עו"ד באום הוסמך על ידי משרד המשפטים לאמת, לאשר ולערוך מסמכים משפטיים מסוימים הדורשים פעולות אלה מצד נוטריון בלבד, על פי החוק.

אייל בן-יהודה, עו״ד ונוטריון

[email protected]

סניף רמת השרון

התלמים 3/2, רמת השרון

03-5479777

סניף ראשי

דרך הים 2-4, פינת שד׳ הנשיא 126, מרכז הכרמל חיפה

054-3332748

בג"ץ - 6571/17 יוזמת המשרד לשינוי חברתי

עו"ד באום היה הראשון (לאחר לילות ללא שינה לאור העובדה שנושא זה קרוב לליבו) בשותפות יחד עם עו"ד זיוה ארנסטי הגיש ב2017 בג"ץ לביטול חוק מיסוי דירה שלישית, התוצאה הייתה שבג"ץ החליט לבטל את חוק מיסוי ריבוי נכסים,המכונה "החוק למיסוי הדירה השלישית". בג"ץ קבע שבהליך חקיקת החוק בוועדת הכספים – שהחל ב-15 בדצמבר בלילה והסתיים ב-16 בדצמבר בבוקר "נפל פגם היורד לשורשו של ההליך".

בג"ץ קבע שניתן יהיה לשוב ולחוקק את החוק לאחר הקריאה הראשונה שבה התקבל בכנסת, כלומר – על מנת לחוק קו יש לקיים דיון נוסףבוועדת הכספים כדי לאשרו, ולהעלותו שוב להצבעה בקריאה שנייה ושלישית".

משמעות החלטת בג"ץ היא שהחוק לא ייכנס לתוקף. עו"ד באום פועל על פי צו מצפונו בנושאים מסוימים גם כפרו בונו.