דיני משפחה

אנו שותפים עם משרד עורכי הדין הוותיק והירושלמי אורון ושות', הפועל למעלה מ-50 שנה, בפירמה משותפת בשם "באום-אורון עורכי דין ונוטריונים". במסגרת שיתוף הפעולה הזה, אנו פרוסים בסניפים בערים שונות.

אנו זוכים כמידי יום, להכרה והוקרה על מתן יחס אישי של מסירות, נאמנות וקשר הדוק עם כל אחד מלקוחותינו, וכן שבחים על המקצועיות, הנחישות והיצירתיות שנועדה לממש ולהוציא אל הפועל את המטרות של לקוחותינו.

משרדנו רואה בדיני המשפחה כשליחות ציבורית.

לקוחות המשרד אשר נדרשים לקבל החלטות בצמתים קשים ומורכבים שבים בחייהם מוצאים אוזן קשבת וזוכים לליווי אישי מלא לצד מקצועיות הבנה ורגישות ע"מ להגיע להחלטות הנכונות אשר ישפיעו השפעה קריטית על עתידם ועל עתיד משפחתם.

משרדנו בעל ניסיון עשיר ורב בעריכת הסכמי ממון, צוואות לרבות צוואות הדדיות, ניהול עיזבונות, עריכת וייצוג בהסכמי גירושין, אפוטרופסות, פירוק שיתוף בנכסים ויישוב סכסוכים משפחתיים מורכבים לרבות בתחום הנדל"ן וכל זאת תוך רגישות רבה ומתן יחס אישי ומקצועי ללקוחות המשרד.

תחומי התמחות של משרדנו

סניף ראשי

דרך הים 2-4, פינת שד׳ הנשיא 126, מרכז הכרמל חיפה

054-3332748

סניף מבשרת

הכלנית 72, מבשרת ציון

02-6234282

סניף רמת השרון

התלמים 3/2, רמת השרון

03-5479777

פגישות גישור בתיאום מראש

מלון לינק (שאול המלך 39, תל אביב)

054-3332748

גישור לגירושין בהסכמה

מדובר בהליך אלטרנטיבי לסיום פרק יחסי הנישואין, הזוגיות והשותפות הכלכלית בין בני זוג בהסכמה ובדרכי שלום.

תפקידו של המגשר הוא לסייע לבני הזוג להגיע לכלל ההסכמות על יישוב הסכסוך והמחלוקות שבינהם, בדרך של הידברות ומשא ומתן.

המגשר תומך, מעודד, מיידע ומנהל את תהליך בהגינות ובנחישות, אך אינו מכריע בהליך. כל ההחלטות בתהליך מתקבלות בהסכמה ע"י בני הזוג עצמם באופן חופשי ומתוך כוונה לסיים את המחלוקות במהירות.

עו"ד באום בהיותו בעל ניסיון רב שנים כמגשר, מבצע גישורים ופירוקי שיתוף בתיקים מורכבים בהצלחה מרובה.

לקבלת פרטים נוספים לחצו

אנחנו במדיה

הרצאות ופודקסטים של מומחי המשרד

תחומי התמחות של משרדנו

ניהול הליכי גירושין ושלום בית

משרדנו מתמחה בהדרכת לקוחות בתהליך הטעון רגשית של גירושין ויישוב סכסוכי בית, לרבות מסורבות גט ברבנות, תוך הקפדה על הגנה על זכויותיהם המשפטיות ורווחתם הרגשית.

גירושין אזרחיים

אנו מתמחים בטיפול בתיקי גירושין אזרחיים, ומציעים ייעוץ משפטי מומחה ותמיכה ללקוחות המבקשים לפרק את נישואיהם תוך שאיפה למזער קונפליקטים ולקדם פתרונות ידידותיים.

למידע נוסף
חלוקת רכוש בגירושין

– המומחיות שלנו משתרעת על ניהול משא ומתן וליטיגציה אפקטיבית בענייני חלוקת רכוש, תוך הבטחת חלוקת נכסי הנישואין בצורה הוגנת ושוויונית בהליכי גירושין.

הסכמי מזונות

אנו בעלי ניסיון רב ביצירת הסכמי מזונות המתחשבים בנסיבות ובצרכים הכלכליים של שני הצדדים, ומאפשרים הסדרים פיננסיים הוגנים וברי קיימא לאחר גירושין.

הסכמי משמורת והסדרי ראיה

משרדנו מתמחה ביצירת הסכמי משמורת המעדיפים את טובת הילדים המעורבים, לצד הסדרי ראיה התומכים בטענות לקוחותינו בתיקי דיני משפחה.

הסכם ממון

אנו בעלי נסיון רב בסיוע מקצועי בבניית הסכמי ממון מקיפים לטיפול בהיבטים שונים של כלכלת המשפחה, קידום יציבות ובהירות בעתיד הפיננסי של לקוחותינו.

למידע נוסף
הסכם חיים משותפים

אנו מסייעים לזוגות ליצור הסכמי חיים משותפים מחייבים משפטית המבהירים זכויות וחובות בעת חיים משותפים, ומציעים הגנה ובהירות לשני הצדדים.

יישוב סכסוכים והליכי גישור

משרדנו מצטיין בניהול הליכי יישוב סכסוכים וגישור, ומאפשר לצדדים לפתור את הקונפליקטים ביניהם בדרכי נועם ומחוץ לבית המשפט בכל עת שניתן.

ידועים בציבור

במשרדנו מתמחים בייצוג זוגות ידועים בציבור במדינת ישראל

תביעות ניזקיות

תחת ניהולה והובלתה של עו"ד שירי אורון , המשרד מגיש תביעות נזיקיות במקרים שלאחר בחינה יש עילה לכך .

צוואות וירושות

עריכת צוואה נועדה להביע את רצונו של המצווה כיצד ירושתו תחולק לאחר אריכות ימים בעת פטירתו מהעולם.

למידע נוסף
ייפוי כוח מתמשך

– ייפוי כוח מתמשך נותן לכם את היכולת, בעודכם יכולים לעשות זאת, להגדיר כיצד הייתם רוצים שיטפלו בכם, ברכושכם וכספיכם, ביום שלא תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

למידע נוסף