אודות המשרד

באום ושות' עורכי דין ונוטריון

משרדנו, הוא משרד בוטיק הממוקם ברמת השרון, בנוסף אנו שותפים יחד עם משרד ירושמלי וותיק אורון ושות' במותג "באום אורון עורכי דין ונוטריונים" ולנו סניף משותף בחיפה.

כמוכן אנו מקבלים קהל במלון לינק בתל אביב, אנו נמנים עם משרדי עורכי הדין הבוטיקים בישראל העוסקים בתחומי המשפט האזרחי, התמחות המשרד בתחום המקרקעין משפחה וירושה.

אנו נותנים ליווי משפטי בעסקאות מכר פשוטות ומורכבות, ליווי בעלים בבניה עצמית, ליווי בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית לרבות פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי.

משרדנו נבחר ונתן שירותים משפטיים למעלה מ-7 שנים לעיריית תל אביב בשביעות רצון גבוהה ביותר של העירייה.

כמו כן, משרדנו בעל ידע ומומחיות והצלחות מוכחות רבות בתחום הירושות ועיזבונותומבצע הסכמים במשפחה, עריכת צוואות, הוצאה לפועל של עזבונות, לרבות ייצוג  בגירושין בפירוקי שיתוף/הסכמי ממון וכולי.

תפיסת עולמנו מציבה את האינטרסים שלהלקוח כקודם לכל וכפועל יוצא מכך, זוכה הלקוח לליווי אישי וצמוד בכל שלב של ההליך המשפטי ו/או העסקה המתבצעת בעניינו.

למשרדנו ניסיון משפטי נרחב ועשיר בייצוג בעלי נכסים בניהול נכסים, נציגויות בתים משותפים. אנו זוכים כמידי יום, להכרה והוקרה על מתן יחס אישי של מסירות, נאמנות וקשר הדוק עם כל אחד מלקוחותינו, וכן שבחים על המקצועיות, הנחישות, והיצירתיות שנועדה לממש ולהוציא אל הפועל את המטרות של לקוחותינו.

אנחנו במדיה

הרצאות ופודקסטים של מומחי המשרד